KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554071
nr 1255 4071
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Man på torg. Signerad, numrerad - 55. Olja på pannå, 60x90
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:53:38
300 kr
450 kr
350 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann